נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
מזרונים אורטופדיים

מזרונים אורטופדיים

אחד הפריטים החשובים שישנם בביתנו הם ללא ספק מזרונים אורטופדיים. אנו, בני האדם, מבלים כשליש מחיינו בשינה, זו החשיבות הגדולה של בחירת מזרון אורטופדי אשר יקלו עלינו את החיים ואף יתמכו ויעניקו לנו שינה ערבה, מה שמעלה את איכות החיים. ע פי מחקרים שהתבצעו במשך השנים, מצאו כי מזרן אורטופדי איכותי, מעלים את איכות החיים.


מזרון למיטה וחצי

מזרון למיטה וחצי

אם עברו כבר עשר שנים ואתם מעוניינים להחליף את המזרון הישן בחדש, אולי תחשבו על מיטה וחצי? יש הרבה רווקים או בני נוער שמעדיפים לישון על מיטה וחצי, אך יש למצוא מזרון למיטה וחצי אשר יתאים לאותה המיטה. בדרך כלל נערים אוהבים מיטה וחצי, כי הם חשים שהם כגולים ולכן הם גם מעוניינים לארח חברים וחברות על מיטה וחצי שמספיקה גם לשני אנשים.


מזרוני קינג דיויד

מזרוני קינג דיויד

המפעל של המזרנים האיכותיים מזרוני קינג דיויד כבר קיים עשרות שנים והוא ידוע בגודלו בישראל. את מזרני קינג דיויד, ניתן למצוא בסוויטות היוקרתיות של בתי המלון, מה שגרם להרבה אנשים שהתלהבו מהמזרן לרכוש את  מזרני קינג דיויד. מזרן זה עשוי מקפיצים, תומך באברים השונים בגוף והוא אחד המזרנים היוקרתיים והידועים ביותר.


מזרן ויסקו זוגי

מזרן ויסקו זוגי

מדוע כדאי לרכוש מזרן ויסקו זוגי? מה היתרון שלו על פני כל מזרן אחר? האם ג'ל הויסקו משמש בחלק נכבד מתעשיית המזרנים האורתופדיים?


מזרני גומאויר

מזרני גומאויר

הרבה מתבלבלים ולשייך את מזרני גומאוויר עם מזרוני הספוג השונים. ניתן למצוא מזרונים מסוג של מזרני גומאויר מיצרנים בארץ.  יש לציין, כי מזרוני גומאוויר מיוצרים מגומי טבעי כמו החומר המוכר לנו "לטקס".  אסור לבלבל בין המזרונים שאינם עשויים מקפיצים ולכנות אותם בשם מזרוני גומאוויר כי זה בפירוש לא המזרונים הללו.


מזרני לטקס

מזרני לטקס

מזרני לטקס הנם מזרנים עתירים בפולימרים ומשרים שינה ערבה, ומנוחה אמתית לשרירים. על אף משפט זה – המתייחס למזרונים אלו ברמת הפשט, המטריה רבה, וסוגי מזרוני הלטקס של הפירמות השונות רבים. יתרה מכך, לכל מזרון מטרה שונה לחלוטין, והוא נועד לספק מענה שונה לגמרי לכל נזקק.


בעיות שינה

בעיות שינה

זמן השינה הוא פרק זמן חיוני וחשוב לתפקוד התקין של הגוף והמוח. בכל גיל חייב האדם לישון, לנוח ולתת לגוף ולמוח זמן מנוחה ומרגוע. אלא שבגיל השלישי, החשיבות של שינה טובה ואיכותית היא בעלת ערך עליון. זמן שינה של 7-8 שעות ביממה, מאפשר תפקוד תקין פיזי ונפשי במהלך יום.


מזרון יחיד

מזרון יחיד

בבואנו לרכוש מזרן אורתופדי, יש לרכוש מזרן שמתאים לנו, אם אנו מעוניינים במיטת יחיד, יש לבחור מזרון יחיד שיענה לנו על הציפיות כמו, נוחות השינה דרגת קושי וכדומה.


מזרון זוגי

מזרון זוגי

רוצים לשפר את חווית השינה שלכם? אתם תוכלו לעשות זאת ללא יותר מידי מאמץ אם פשוט תבחרו לקנות מזרון זוגי אשר עונה על הצרכים שלכם. זה ללא ספק עשוי להקל עליכם בצורה משמעותית.


מזרון

מזרון

אם אתם קמים ולא מבינים מדוע אתם עדיין עייפים  ואתם מתוחים, הסיבה נעוצה בכך שאינכם ישנים טוב. הסיבה יכולה להיות מזרון שאתם ישנים עליו או שהוא כבר התיישן, או שהוא אינו באיכות טובה. ברגע שישנם כאבים או עייפות. יש לברר את הטכניקות החדשות, היות ובכל פעם, יוצאת סדרה חדשה של מזרנים משוכללים יותר וברמות שונות...