נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

מזרון

אם אתם קמים ולא מבינים מדוע אתם עדיין עייפים  ואתם מתוחים, הסיבה נעוצה בכך שאינכם ישנים טוב. הסיבה יכולה להיות מזרון שאתם ישנים עליו או שהוא כבר התיישן, או שהוא אינו באיכות טובה. ברגע שישנם כאבים או עייפות. יש לברר את הטכניקות החדשות, היות ובכל פעם, יוצאת סדרה חדשה של מזרנים משוכללים יותר וברמות שונות. ככל שיהיה לכם יותר מידע על מזורנים, כך תדעו לרכוש מזורנים שיתאים לצרכיכם.

אצלנו למשל, תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר ובאיכות גבוהה. צוות המחסן, ישרת אתכם במקצועיות ויעזור לכם למצוא את המזרן האידיאלי, שיעניק לכם שינה ערבה ורצופה. אם עד היום היה לכם מזורנים קפיצים, תגלו שישנם כאלו אחרים העשויים מחומרים איכותיים ויעילים לשינה טובה כמו למשל לטקס ויסקו. חלק נכבד מאיכות החיים זה מזורנים שעליו אנו ישנים, על מנת לצבור כוחות למשך היום אם בעבודה ואם לריכוז. האברים שלנו נחים בלילה וגם המוח שלנו ולכן ישנה משמעות של בחירת איכותי.

בדיקת רמת הקושי של המזרון

יש לבדוק את דרגת הקושי בטרם תחליטו. חשוב לבחון היטב את סוג המשטח על מנת שתהיו בטוחים, היא אינה הוצאה זניחה. יש לזכור, כי הצרכנים, הם אלה שנותנים את הציון אם הוא טוב ולכן על פי הסקר הזה, מייצרים את הסוגים הנמכרים ביותר. יש להישמע להוראות המוכרים בחנות או באולמות התצוגה השונים, בדבר התחזוקה של המוצר. יש להפוך אותו כל שלושה חודשים לערך, לשאוב אותו לעיתים קרובות מאבק ולכלוך ולהגן עליו מפני רטיבות שעלולה להוביל לעובש שיכול לגרום לו לבלאי מוגבר. מומלץ לקחת את הזמן שלכם ולבחור בלב שלם, לאחר שבדקתם את הסוגים השונים ואת היצרניות השונות שמובילות בתחום.

לקום עם בוקר טוב...

לא כולם יכולים לקום עם "בוקר טוב" יש רבים שסובלים, אבל אלה שבאמת קמים שבעים משינה טובה, יודעים, כי מהלך היום יגרום להם להיות מרוכזים בעבודתם ובמטלות השונות, באמצעות משטח שינה טוב שהעלה להם את איכות החיים באמצעות שינה  בריאה. יש כאלה שרוכשים באמצעות האינטרנט, הם מקבלים אותו לביתם להתנסות של שבועיים, אך רכישה טובה באמת היא לנסות אותו כבר בחנות ולהתרשם ממנו.

אין היום קושי ברכישה גם אם הוא עולה יותר, שווה להשקיע על איכותי מבית טוב, ניתן לבצע תשלומים ותוכלו לרכוש את האחד שיעניק לכם איכות חיים ובריאות. אחד מהפרמטרים החשובים ביותר הוא מידת האוורור שלכם, ישנם סוגים שהבד שלהם אינו גורם לאוורור הנחוץ לנו כעל כך בזמן השינה, התוצאה היא שנקום שטופי זיעה והשינה שלנו תופרע, מה שלגמרי אינו רצוי, כי זו בדיוק המטרה ההפוכה שאליה שאפנו.

הזעה מרובה, היא גם גורם שיכול לפגוע באסטטיות. יש לציין כי משטחים איכותיים שמתוחזקים היטב, נשמרים למשך שנים רבות. מזרונים באיכות טובה מיצרנים ידועים, יכולים להגיע לסכום של כמה אלפי שקלים. יש להתאים לעצמכם את התקציב באמצעות סקר שוק שיעניק לכם את המידע לגבי טווח המחירים שאתם מתעניינים בהם. אם היה לכם עד כה, מזרון קפיצים, מאז שרכשתם אותו, כבר היו הרבה שכלולים בתחום וכדאי כי תנסו למצוא את אלו בטכנולוגיה החדשה, כי אולי אלה יהיו יותר נוחים עבורכם ויעניקו לכם שינה בריאה יותר.