נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

מזרון יחיד

בבואנו לרכוש מזרן אורתופדי, יש לרכוש מזרן שמתאים לנו, אם אנו מעוניינים במיטת יחיד, יש לבחור מזרון יחיד שיענה לנו על הציפיות כמו, נוחות השינה דרגת קושי וכדומה. לא ניתן לרכוש מזרון אורתופדי שהוא מזרן יחיד או זוגי בכל חנות, כי אם רק בחנויות המורשות שמוכרות ומשווקות מזרנים איכותיים בעלי שם, כמו מחסן המזרונים, שיש לו את כל סוגי המזרנים והמגוון הוא עשיר. לבטח תוכלו למצוא במחסן מזרנים מזרון יחיד או כל מזרון אחר שיהיה מבין האיכותיים ביותר.

גם הגיל וסוג המחושים בגוף, הינם גורם מכריע לבחירת מזרון יחיד. אם אותו אדם המעוניין במזרן הוא אלרגי, או יש לו בעיות של צוואר או גב, חשוב כי יאמר זאת למוכר שמכיר את כל סוגי המזרנים ועל כן, יוכל להתאים לו מזרן שיענה על צרכיו. ישנן מיטות שיש בהן שני מזרנים יחידים, כמו למשל מיטות עבור המגזר הדתי, יש לרכוש את המזרון היחיד לכל אחד מבני הזוג, בכדי שיוכלו ליהנות משינה ערבה שתתאים גם למבנה גופם או לבעיות השונות שיש להם מהבחינה הרפואית אם זו אלרגיה, כאבים, פריצת דיסק או בעיות אחרות.

כיצד נבדוק כי מזרון יחיד מתאים לנו?

כאשר תיכנסו לחנות או אולם תצוגה של מזרנים, תידהמו מהמבחר האדיר של המזרנים. יש לבדוק את המזרנים באמצעות שכיבה בכל מיני תנוחות. אין לקום מהר מהמזרן כאשר אתם בוחנים אותו. בגלל המבחר, לא תוכלו למדוד את כל סוגי המזרונים היחידים או הזוגיים ולכן, כדאי כי תאמרו למוכרים, איזה העדפות יש לכם ואם אתם מכירים בעל פה כבר את הסוגים השונים של מזרני היחיד, כדאי לומר למוכר איזה סוג של מזרון יחיד אתם מעוניינים, אם מזרן מסוג לטקס, קפיצים או חברה שאתם מכירים ואתם אוהבים את סוג המזרנים שלה. יש הרבה שנאמנים לסוג המזרן שלהם והם לא יהיו מעוניינים להחליפו. כאשר מזרן יחיד מתיישן לאחר כמעט שמונה שנות שימוש, יש להחליפו על מנת לא לגרום לגוף נזקים. גם אם אתם רוכשים מזרן יחיד עבור מיטת אורחים, חשוב שהוא יהיה איכותי ואורתופדי, ממש כמו שאתם, אינכם מוכנים להתארח אצל קרובים שהמיטה שלהם אינה נוחה, כך בדיוק אצלכם. יש כאלה שרוכשים בסיס מיטה יחד עם מזרן יחיד, על מנת להיות בטוחים כי הם יהיו תואמים. ישנן יצרניות מזרנים שמוכרות כאלה מיטות המגיעות יחד עם בסיס אן מדובר על מיטה זוגית או על מיטת יחיד שיש בה כמובן מזרן יחיד.

רוכשים חדר שינה חדש? חשבו קודם כל על מזרן נוח

חדר שינה יכול להיות יוקרתי ויפה, אבל אם אין על המיטה, מזרן איכותי, כל היופי הזה, הופך להיות אשליה. יצרני חדרי שינה, שמים היום את הדגש על מיטות נוחות ואז על העיצוב. הגיל גם קובע בבחירת מזרון יחיד או זוגי. מבוגרים מעל גיל שמונים, רצוי כי יבחרו במזרני ויסקו המתאימים לגילם. הבסיס הקשיח יחסית של המזרן, מעניק להם תמיכה לגופם. ויסקו, הינו חומר שמפחית לחצים, מה שמקנה שינה נוחה לגיל השלישי. לשאר הגילאים, רצוי לבחור רק מה שנוח, על פי התנסות או ניסיון עם מזרנים שהתאימו להם בעבר.

מה חשוב לדעת בעת רכישת מזרון יחיד?

כאשר אתם רוכשים מזרן, א הוא יחיד, זוגי או מיועד למיטה וחצי, חשוב כי תשאלו כמה שנות אחריות נותנת היצרנית למזרן. על פי התשובה תדעו אם אכן מדובר על מזרן איכותי, כי ככל ששנות האחריות תהיינה רבות יותר, כך המזרן יהיה איכותי יותר.