נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
header

מזרוני סילי

מזרוני סילי פוסטרופדיק

מחסני מזרונים ספות נוער מציעים לך תחת קורת גג אחת את כל הדגמים של מזרוני סילי פוסטרופדי  Sealy . מזרונים של סילי פוסטרופדי מציעים ליבת קפיצים ייחודית המקנה גמישות תמיכה ואורך חיים ארוך במיוחד. Waterlily Premium הינו חומר בלעדי למזרונים של סילי המתאים עצמו למבנה הגוף. עמידותו עולה על אלו של חומרי ריפוד אחרים. בחירת מזרון סילי פוסטרופדי בעל שכבת Waterlily Premium ,הינה בחירה בנוחות, עמידות ושמירה על איכות הסביבה.(מרכיבי חומר זה הינם טבעיים ותהליך הייצור ידידותי לסביבה).

סילי, ובאנגלית Sealy, היא חברה המשקיעה 130 שנה בפיתוח פתרונות שינה אקסקלוסיביים במיוחד. הישגיה היו במזרנים המשמשים כמערכות שינה מתכווננות, וניתנים להתקנה על מגוון מסגרות מיטה. בנוסף – ישנה סדרת "סילי טבע" המיוצרת כולה מחומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה. סדרת Sealy Posturpedic מכילה, על כל דגמיה, שכבה פוסטרופדית לשמירה על יציבות המזרון ועמידותו לאורך זמן. זהו פטנט בינלאומי אשר פותח במעבדות סילי. כעת נסקור מספר דגמי מזרוני סילי בכל אחת מהסדרות הללו.

  • ספת נוער טוויסט Twist
  • ספת נוער צרלסטון Charleston

מזרונים למיטות מתכווננות סילי

מזרן סילבר
מזרוני סילי מדגם סילבר הם מזרנים המתאימים להצבה במערכות שינה חשמליות מתכווננות. המזרנים עשויים מ- Talalay Latex המשרה אווריריות יתר על המזרון, ואנטי בקטריאליות. כמו כן, תמיכה מלאה בכל חלקי הגוף. ניתן למצוא את מזרונים של סילי במחסני מזרונים הידוע כאחד היבואנים הראשיים של מזרונים אלה.

מזרן גולד
מזרון אשר עשוי אף הוא מ- Talalay Latexs המשרה אווריריות יתר על המזרון, ואנטי בקטריאליות. בנוסף, הוא מצויד במנגנון Waterlily Premium אשר שילובו עם ה- Talalay Latex מאפשר תנוחות שכיבה נוחות, נכונות ובריאות כאחת.

מזרונים מסדרת סילי טבע

מזרוני סילי העשויים כולם על טהרת החומרים הטבעיים-אקולוגיים. יש עליהם Waterlily premium להבטחת שינה רגועה, תוך התאמה של החומר את עצמו לצורה המושלמת למבנה גוף האדם השוכב עליהם. בד המזרונים עשוי מסיבי במבוק, מה שמאפשר זרימה חופשית של האוויר ללא צורך בפתח אוורור. הוא מתבצע באופן אחיד וחסר פשרות בכל שטח המזרנים. מכילים חומרים טבעיים למניעת הזעה, ועל כן – מצטיינים במיוחד לאלרגנים ולסובלים מבעיות נשימה.

מזרונים מסדרת סילי פוסטרופדיק

מזרונים של סילי עם יחידה פוסטרופדית אשר פותחה במעבדות סילי, ארה"ב, וידועה כשומרת על עמידות המזרון. יחידה זו יוצרת אנטומיה מושלמת המעניקה נוחיות בכל תנוחה באמצעות המבניות המיוחדת של קפיצי המזרן. שכבות לטקס (בפנים) ופילוטופ (בחוץ) להענקת שינה ערבה במיוחד. הבד של מזרוני סילי מאפשר זרימת אוויר חופשית בכל רחבי המזרן מבלי להפעיל פתחי אוורור. זהו מזרן שפשוט לא מזיעים עליו ולא חשים שהמגע עמו חם. בדים אלו מצטיינים במיוחד לאלרגנים ולסובלים מבעיות נשימה, משום שכאשר הם יוצרו פותח בהם מנגנון המונע את קרדית האבק, בעיה שסובלים ממנה לא מעט אנשים עם קשיי נשימה מובחנים.

כיצד נבחר מזרונים של סילי?

הדבר תלוי בסוג המיטה שלכם: חשמלית או סטטית. אם זו מיטה חשמלית, סביר שגם מזרונכם הקודם היה מקבוצת מזרונים של סילי, משום שסילי מוכרת מזרונים למיטות מתכווננות חשמלית – גם מבלי לקנות את המיטה עצמה. אם זהו מזרון רגיל – ניתן לבחור בין מזרונים ידידותיים לסביבה, לבין מזרונים עם שכבה פוסטרופדית ליציבות השוכב בכל תנוחה.

איתור המידות שמתאימות לנו

חשוב להצטייד במידות של המיטה, ולהתאים את המזרון בהתאם למיטה. מובן כי אם לא מצאתם בדיוק את המידות, חשוב לקנות מזרון גדול יותר ולא קטן יותר על מנת לא להשאיר חלקי עץ של קרש המיטה כשהם חשופים בזמן השינה. המזרון צריך לעטוף את כל הקרש.

שירות ואחריות על כל דגמי המזרנים

במותגי סילי – שירות ואחריות ישירים של ענקית במזרנים הגלובאלית. אנו ממליצים לרכוש בארץ את המזרונים האיכותים ממחסן המזרונים, על מנת שאם יתגלו בהם פגמים או בעיות מונעות-שימוש, זה יטופל במהרה ובאחריות מטעם הנציגות בארץ. רכישת המזרון בחו"ל או בייבוא מקביל שאינו הייבוא הרשמי עלולה לסבך אתכם שכן אז או שאין אחריות של היצרן כלל, כמו ביבוא המקביל, או שהיא קיימת אבל קשה לממש אותה. הכי בטוח – לרכוש מסילי בישראל, ליהנות ממוצר איכות וגם לקבל את כל השירותים עליו במידה ותידרשו לכך – ביעילות ובקלות באמצעות היבואן הרשמי.