נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
header

מזרוני פולירון

פולירון קיבוץ זיקים ידועה כחברה המובילה בישראל לייצור מזרונים ללא קפיצים, וגם מזרוני קפיצים ייחודיים, המשלבים טכנולוגיות מתקדמות שפותחו בגרמניה ומשווקות באירופה. מחסני מזרונים ברעננה הינה אחת מחנויות מפעל שניתן למצוא בו מזרון פולירון במרכז במחירים נוחים, אצלנו תמצאו דגמי מזרוני פולירון ומבצעים יחודיים לחנויות המפעל.

  • ספת נוער פולירון צלמון
  • ספת נוער פולירון סנונית
  • ספת נוער פולירון חוחית
  • ספת נוער פולירון עפרוני
  • ספת נוער פולירון מורן

בכל משפחה, ישנם אנשים, כלומר מזרנים, רצוי לבדוק את איכות המזרנים במיוחד כאשר מדובר במיוחד בילדים או נוער. מומלץ, כעי המזרונים יהיו אורתופדיים כך שגבם לא ייפגע. גם אנשים מבוגרים יותר מעדיפים מזרונים אורתופדיים איכותיים אחד מהמזרנים המומלצים ביותר בארץ, הוא ללא ספק מזרוני פולירון. מזרן זה, מיוצר בטכנולוגיה הטובה והמשוכללת ביותר. זוהי החברה שייצרה מזרנים עבור נאסא. פעם, חשבו כי מזרן קשה הוא מזרן טוב, אך דעה זו הינה מופרכת מן היסוד, כי לישון על מזרן קשה זה ממש כמו לישון על רצפות. בחברה המייצרת את מזרן פולירון, מייצרים מזרונים המתאימים לדרגת הקושי ולבעיות הגופניות של כל אחד. כאשר אתם נכנסים לאולמות התצוגה או למחסן המזרנים, המשווק את מיטב המותגים הכוללים גם את מזרן פולירון, ספרו למוכר איזה סוג של בעיות יש לכם, אם בגב, בצוואר, מה דרגת הקושי שאתם אוהבים, אם אתם סובלים מאלרגיה וכדומה. המוכר המיומן של מחסן מזרנים, יתאים לכם בדיוק את מזרן פולירון, שיגרום לכם לשינה ערבה ובריאה.

כי לישון - זה רק במזרוני פולירון

אחד הגורמים העיקריים לבעיות גב, זה סוג המזרן עליו אתם ישנים. יש לבחור מזרן שיפזר את כובד הגוף על המזרן ויתמוך בו. שי לציין כי לא סתם חברת פולירון מקיבוץ זיקית אשר בדרום, נחשבת לשם דבר בתחום המזרנים. פולירון, הינה החברה היחידה המעניקה 10 שנות אחריות על מזרוני פולירון, היות והחברה בטוחה במזרנים אותם היא מייצרת. כל חברה אחרת, תעניק מקסימום 5 שנות אחריות, אך חברת פולירון מעניקה פי שתיים תקופת אחריות המעניקה את השקט הנפשי שאכן רכשתם מזרון שישרת אתכם כל תקופת השימוש בו. מצד אחד, מזרן פולירון הנו מזרן  תומך ויציב, אך מצד שני הוא רך ונעים, כמו שמזרנים מפנקים אמורים להיות. אם יש לכם בן או בת זוג,  תוכלו להתאים את המזרן על פי דרגת הקושי וסוג המזרן שאהוב על כל אחד מכם .הפטנט של מזרן פולירון הפך להיות לשם דבר וזו הסיבה שרבים רוכשים אותו. ניתן למצוא בחברת פולירון ובחנויות המורשות שמשווקות מזרן פולירון, גם ספות נוער וספות אירוח של חברת פולירון, ספות נפתחות ועוד. מדענים מארה"ב הם אלה שהיו הראשונים לפתח את הטכנולוגיה המיוחדת והמתקדמת ביותר של מזרן פולירון. המזרן, פותח עבור האסטרונאוטים של נאסא,  על מנת שתהיה להם איכות שינה גבוהה, בגלל ההבדל של האטמוספירה של כדור הארץ, לבין האטמוספרה שבחלל. ניתן למצוא, מגוון דגמים של מזרן פולירון המיוצרים עם מערכת קפיצים משוכללת. ישנם מזרנים שאינם עשויים מקפיצים כי אם מחומרים שונים כמו לטקס.

היום במקום מזרן אומרים פולירון

הרבה אנשים שרכשו את מזרון פולירון, מאוד מרצים והם מכירים את מגוון הדגמים ואת התרומה שלהם לבני האדם השונים. הסוד לשינה טובה היא המזרן עליו אתם ישנים, אם יש לכם מזרן כבר כמה שנים טובות,  אם אתם מתחילים להרגיש כבים באזורים שונים בגופכם, סימן שזה הזמן, לרכוש מזרן פולירון הרגשה של מזרן חדש, היא רק באמצעות מזרני פולירון. אם אתם אוהבים מזרנים העשוי לטקס או  קפיצים, בדי מזרן "נושמים" וכדומה, רק בחברת פולירון, תמצאו את הדגמים המשוכללים שלבטח, יבחרן בדגם המתאים להם.   כאשר נכנסתם לאולם תצוגת המשווקים מזרנים   ובחרתם פולירון, לבטח קיבלתם המלצה אם זהן המזרן הראשון שלכם. כל דבר אנו לומדים ומנסים למצוא את המזרן שיעניק לנו שלווה  לנו ולבני הבית. יש לציין, כי מי שקונה פעם ראשונה פולירון  תמיד ירכוש פולירון!

לחצו כאן למידע נוסף על מזרון עמינח לשינה איכותית