נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

מזרוני קינג דיויד

המפעל של המזרנים האיכותיים מזרוני קינג דיויד כבר קיים עשרות שנים והוא ידוע בגודלו בישראל. את סוגי המזרונים של קינג דיויד, ניתן למצוא בסוויטות היוקרתיות של בתי המלון, מה שגרם להרבה אנשים שהתלהבו מהמזרן לרכוש את  המזרונים של קינג דיויד. מזרן זה עשוי מקפיצים, תומך באברים השונים בגוף והוא אחד המזרונים היוקרתיים והידועים ביותר. המפעל מזרון של קינג דיויד, שוקד כל העת, על מנת להשתמש בטכנולוגיות חדישות ולכן, ישנם דגמים חדשים ומשוכללים.

את המזרנים הללו, ניתן למצוא רק בחנויות שהן משווקות מורשות כמו מחסני המזרונים המשווק את המזרנים האיכותיים ביותר בארץ וביניהם כמובן המזרונים של קינג דיויד.  היצרנית של מזרני האיכות קינג דיויד, מעניקה 30 ימי ניסיון ברכישה של מזרוני האיכות קינג דיויד מה שמראה על הביטחון של החברה שרוב לקוחותיה אינם מחזירים את המזרן לאחר תקופת הניסיון. האחריות של יצרנית המזרונים מסוג קינג דיויד חלה על כל החלקים של המזרן. ניתן לקבל כל מידה שתרצו ולהתרשם מהמזרנים הללו בחנויות המורשות ובאולמות התצוגה של המזרנים הפזורים בארץ.

מה מייצר המפעל של מזרונים של קינג דיויד?

מפעל מזרוני קינג דיויד, מייצר לא רק מזרנים כי אם: ספות ,מיטות, ספות נוער ועוד. הבסיסים של המיטות, מיוצרים מעץ אורן טבעי ומרופדים בעיצוב מיוחד ובגימורים מושלמים. יש לציין כי חברת מזרוני האיכות קינג דיויד, מייצאת את מזרניה גם לחו"ל היות והמזרנים עומדים בתקן האירופאי. ישנם מזרנים נוספים מסדרת קינג דיויד העשויים מחומרים כמו: ויסקו, לטקס וכן קפיצים מבודדים. הצוות של מוכרי המזרונים קינג דיויד הינו צוות מיומן בעל ידע נרחב במזרנים שהחברה מייצרת והם מעודכנים כמובן בדגמים החדשים ומייעצים ללקוחות הרבים שמגיעים לרכוש מזרנים את האפשרויות של התאמת מזרנים שיתאימו ללקוחות אלה, על פי צרכיהם. ביקורת האיכות במפעל מזרוני האיכות קינג דיויד היא מהקפדניות ביותר ולא לחינם החברה של מזרנים אלה היא מן הידועות ביותר. ניתנת אפשרות של אחריות עד 20 שנה! מה שמראה כי החברה בטוחה באיכות המזרנים והמוצרים השונים שהיא מייצרת ומשווקת. בין הדגמים הרבים של המזרונים האיכותים קינג דיויד, ניתן למצוא דגמים של מזרנים ללא קפיצים, המעניקים תמיכה אוטומטית לגוף.

60 דגמים של קינג דיויד !

לחברת מזרוני קינג דיויד, יש  60 דגמים שונים של מזרנים. הטכניקות והטכנולוגיות בייצור המזרנים הן שונות ולכן ישנם מבחר רב של דגמים שלבטח יתאימו לכל אחד ואחת מכם. המחירים של מזרוני האיכות קינג דיויד הם משתלמים בהשוואה לאיכות הטובה ביותר של המזרנים הללו שכבר קיימים שנים ומשרתים הרבה אנשים מרוצים. גם מזרני ספא, ניתן למצוא בחברת מרני קינג דיויד. ניתן למצוא מיטות מפוארות של חברת קינג דיויד, בעלות ראש מרופד. מיטות אלה, הן יוקרתיות ונראות מפוארות. לא פלא שבהרבה סוויטות מפוארות בארץ וברחבי העולם, ניתן לראות את המיטות הללו.

מתי מחליטים כי המזרן של קינג דיויד מתאים לנו?

כפי שציינתי קודם לכן, מזרני של קינג דיויד, ניתנים להתנסות של 30 ימי ניסיון. על מנת לבחון כי המזרן אכן מתאים לכם, יש לישון עליו שבועיים, זו התקופה שבהחלט יכולה להעיד כי המזרן אכן מתאים לכם. מי שמעוניינים במזרן זוגי, אשר לא ירגיש את תנודות בן הזוג בזמן השינה, מומלץ, כי ירכוש את המזרן הזוגי שהוא ללא קפיצים. אלה הם המזרנים העכשוויים הנמכרים ביותר. מזרני של קינג דיויד, נמכרים גם לארה"ב שנחשבת ליצרנית המזרנים מבין הטובות בעולם, מה שמראה כי מזרני של קינג דיויד הפכו כבר לשם דבר בעולם כולו.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על מזרוני סימונס במחירים ללא תחרות