נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

מזרן ויסקו זוגי

מדוע כדאי לרכוש מזרן ויסקו זוגי? מה היתרון שלו על פני כל מזרן אחר? האם ג'ל הויסקו משמש בחלק נכבד מתעשיית המזרנים האורתופדיים?

מזרן ויסקו הוא מזרן המשמש את בתי החולים והמרפאות בשעת האשפוז של החולה. כאשר בית החולים קונה את המזרן – הוא צריך לספק מידע על משקל החולים שלו, ובהתאם לכך נמכרת לו אסופת מזרונים בדרגות 2 או בדרגות 3-4. מדוע בחרה הרפואה המודרנית בויסקו כחומר מוביל למזרונים שלה? מהטעם הפשוט שזהו החומר היחיד שבולם ממש לחלוטין התכווצות של כלי דם במהלך שינה ממושכת, ועל כן מונע פצעי לחץ. אנו לא רומזים שמזרון פולימרים שלא מכיל ויסקו גורם לנזקים הללו, אבל מזרן ויסקו עושה זאת ברמה שבאמת לא הכרתם, תוך דאגה לאווריריות שלכם בשעת השינה עם בד הפוליפלקס הרך והנעים למגע. ניתן למצוא את מזרני ויסקו הזוגיים ושאר סוגי המזרנים הידועים במחסני מזרונים, ששם תהיו בטוחים בקנייה עם אחריות מלאה.

רכישת מזרון ויסקו זוגי – הכיצד?

כמו בכל מזרן אחר, יש להיערך למדידת המיטה שלכם: אורך ורוחב, ולמצוא מזרן קרוב ככל הניתן למידות המיטה. לא נמצא מזרון ויסקו זוגי במידות המדויקות? תרכשו מזרן גדול יותר, מסדרה של מזרן ויסקו זוגי אבל רק במעט, וזאת על מנת שלא ייוותרו חלקי עץ/מתכת חשופים על בסיס המיטה בשעת השינה שלכם.

מדוע מזרן ויסקו זוגי הוא בדיוק מה שתצטרכו על מנת באמת לספק לעצמכם שינה ערבה?

מזרן ויסקו , מעבר להיותו מזרן סטרילי ועשיר בחומרים דוחי פטריות וחיידקים, הוא מזרן שמספק יציבות מלאה לגוף האדם בדרכו שלו: במצבו הגולמי הוא מזרן קשיח אבל כאשר שוכב אדם כלשהו עליו, מזרן הויסקו מתרכך לפיו ומבלי ליצור את אפקט השקיעה כמו במזרנים הישנים, אלא להיפך – על ידי הקניית יציבות שתשאיר את השוכב על המזרון ישר. מנגד, אנו לא משלים אתכם שכל מזרן ויסקו יכול לספק לכם, למשל, הפרדה בין צד שמאל לימין של המזרון כדי שאם אחד מכם יזוז בשנתו השני לא יבחין בכך. אם זה מזרון ויסקו וקפיצים בעלי מנגנון שסודר כך – אז זה קורה, אבל מזרון ויסקו זוגי בתצורתו הגולמית, ללא הקפיצים אינו מזרון כזה.

סוגים של מזרוני ויסקו זוגי מסדרת קינג קויל מבית "עמינח"

קינג קויל אטרניטי - מזרון עם מנגנון Cool Viscojel לאיזון הטמפרטורה, בעל מיליון קפסולות ויסקו ג'ל לשינה מתוקה וערבה. הויסקו פועל בשיטת Injected visco ובעל ציפוי הגנה אלסטי לשמירת אורך חייו של המזרון לאורך שנים. בד המזרון – פוליאריתן בציפוי בד שריג 350 גרם/מ"ר.

קינג קויל סיקרט - מזרון עם מנגנון Cool Viscojel לאיזון הטמפרטורה, בעל מיליון קפסולות ויסקו ג'ל לשינה מתוקה וערבה. גם כאן – מנגנון הפעולה של הויסקו בשיטת Injected Visco, ובד ההגנה פוליאריתן בציפוי בד שריג 350 גרם/מ"ר. בנוסף, תמיכה בעל 7 אזורי תמיכה למניעת אפקט ערסל ואספקת תמיכה מושלמת לגוף.

קינג קויל Ispace - מזרון עם Cool Viscojel לאיזון הטמפרטורה. המזרון מכיל מערכת קפיצי כיס לתמיכה בגב ובעמוד השדרה, ומניעת אפקט הערסל במזרון. התוצאה – הרפיה מלאה של כל שריר ושריר בגוף האדם במהלך השינה על המזרון.

מדוע מומלץ לבחור במזרון ויסקו זוגי למיטה שלנו?

  • המזרון המספק אוורור מושלם באמצעות Cool Viscojel נמנעת התחממות בשכיבה.
  • המזרן הוא המזרן הסטרילי ביותר מבחינה בריאותית בשל תכונות בד הפוליאריתן.
  • נוח ומספק יציבות מלאה לכל אדם – ניתן להתאימו לכל אחד בהתאם למשקל גופו.

נוסף על האמור, רכישת מזרן במחסני מזרונים, מעניקה לכם אחריות ושירות מלאים מטעם היצרן והחנות, שתמיד יהיו של בשבילכם בהתעורר בעיה מכל סוג: אספקת המזרון לבית, החלפתו במקרה של בלאי ותמיכה טלפונית מלאה.