נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

מזרני גומאויר

הרבה מתבלבלים ומשייכים את המזרנים של גומאוויר עם מזרוני הספוג השונים. ניתן למצוא מזרונים מסוג של מזרני גומאויר מיצרנים בארץ.  יש לציין, כי מזרוני גומאוויר מיוצרים מגומי טבעי כמו החומר המוכר לנו "לטקס".  אסור לבלבל בין המזרונים שאינם עשויים מקפיצים ולכנות אותם בשם מזרוני גומאוויר כי זה בפירוש לא המזרונים הללו.

רכישה של מזרון מתבצעת פעם בכל 10-15 שנה ויש להקדיש את תשומת הלב. יש לשכב על המזרן בכל התנוחות בכדי להבין אם הוא אכן נוח לכם. תוכלו לבקש מחנויות מורשות כמו מחסן מזרונים אשר יאפשרו לכם לקחת את המזרון לתקופת ניסיון בביתכם. השלב הראשון ברכישת המזרון הוא רכישה של מזרון גומאוויר או כל סוג מזרון אחר מחברה מוכרת על מנת שתוכלו לדעת כי הרכישה שלכם היא מוצלחת. בחברות מוכרות המוכרות את המזרונים של גומאוויר וכל שאר סוגי המזרונים, חשוב כי תקבלו תעודת אחריות על המזרון מומלץ, כי יהיה לכם ידע נרחב על סוגי המזרונים בטרם תרכשו אותם כמו, מאיזה חומרים הם עשויים אם הבד הוא נושם, למה מזרון זה או אחר יעילים וכדומה.

אם תשמעו על מזרוני לטקס אז אלה הם מזרני גומאויר

על מנת שלא שתדעו, כי אתם אכן רוכשים מזרני גומאויר, הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הגומי שממנו הם עשויים, ישנם כמה סוגים של גומי, אך הגומי הכי נפוץ בתעשיית המזרונים הוא הלטקס. יש לבצע סקר שוק ולבדוק, אילו חברות מובילות הן יצרניות גם של מזרוני גומאוויר. ככל שהאחריות שלכם תהיה גדולה יותר, כך המזרון יהיה אמין יותר וזו הסיבה שיש לפנות לחברות ידועות, בעלות שם ומוניטין. יש להגיע להחלטה הנכונה באמצעות נתונים כמו: דרגת הקושי הרצויה לכם במסרון, אם אתם סובלים מכאב מסוים חשוב כי תספרו זאת למוכר, בכדי שזה יוכל להציע לכם איזה סוג של מזרון יוכל לסייע לכם. ישנם אנשים שסובלים מאלרגיות ואלה, יהיו זקוקים למזרונים מיוחדים שמונעים אלרגיות כמו למשל מזרונים "נושמים". יש להקפיד על הוראות התחזוקה של המזרון, כמו, כל כמה זמן להפוך אותו, באיזה חומר לנקות אותו אם נהיו בו כתמים וכדומה. יש לקחת בחשבון גם את סוג הבד ממנו עשויים מזרוני גומאוויר היות ובדים שהם אינם נושמים יכולים לאגור עובש וכן, ריחות לא נעימים.

קבלו את ההחלטה בנחת בביתכם לגבי סוג המזרון שברצונכם לרכוש

לפעמים בחירה של מזרון יכולה להיות מלחיצה, כאשר מדובר בחנות שבה המוכר מציע לכם ודווקא דוחף אתכם לרכוש מזרון מסוים על פי  המלצותיו, הסתובבו ונסו כמה שיותר מזרונים באיכויות שונות, על מנת שתהיו בטוחים כי זה הסוג שאתם מחפשים. בדקו גם סוגים שונים של יצרניות וסוגים אחרים של מזרונים, כך תהיו בטוחים לגבי הרכישה שלכם. את ההחלטה, מכבר עדיף לבצע בבית, לאחר שאתם פחות לחוצים מהמוכר ומאולם התצוגה אפילו רשמו על דף, את היתרונות והחסרונות של המזרונים שראיתם בחנות וכך, תגיעו להחלטה הנכונה בזמן שלחכם וברוגע שלכם. אם אתם מעוניינים לרכשו מזרני גומאויר ושהיתם בחופשה והמזרון עליו ישנתם היה לכם כה נוח, אל תתביישו לשאול איזה סוג מזרון זה ואפילו מי היצרנית של אותו המזרון .לכל אחד, יש את סוג המזרון העדיף עליו, ולכן, חשוב כי תבדקו את האופציות השונות היות ובתחום המזרונים, כמו בשאר התחומים, תמיד ישנם חידושים כמו טכנולוגיות ייצור  שונות שיכולות להיטיב עמכם. מי שמעוניין למשל ברכישת מזרון זוגי, יוכל לבחור מזרון שיהיה מתאים לכל צד של אחד מבני הזוג, דבר שלא היה בנמצא עד לפני כמה שנים ספורות.