נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

מזרני לטקס

מזרני לטקס הינם מזרנים עתירים בפולימרים ומשרים שינה ערבה, ומנוחה אמתית לשרירים. על אף משפט זה – המתייחס למזרונים אלו ברמת הפשט, המטריה רבה, וסוגי מזרוני הלטקס של הפירמות השונות רבים. יתרה מכך, לכל מזרון מטרה שונה לחלוטין, והוא נועד לספק מענה שונה לגמרי לכל נזקק. על כן, הקמנו עבורכם ידיעון זה אשר יפרט מהם סוגי המזרנים, וכך כל אחד מכם יידע מה לרכוש בעת הזדקקותו למזרון חדש. בטרם נתחיל – נספק פירוט על לטקס וחומרי מילוי  עבור מזרני הלטקס ומשם – ניגע בסוגי המזרונים המיוצרים בפירמות השונות. את מזרוני לטקס, ניתן להשיג במחסני מזרונים, שם תקבלו אחריות מהמשווק המורשה המשווק את כל סוגי המזרונים האיכותיים והידועים בשוק.

ויסקו ג'ל הנו ג'ל אשר מוכל באלפי קפסולות למזרון. תפקידו ליצור מזרון גמיש ביחס לשוכב עליו. בברירת מחדל – מזרון מויסקו ג'ל הוא מזרון קשיח אבל הוא מגיב לחום גופו של האדם בגמישות אשר יוצרת יציבות. בנוסף, מונע ויסקו ג'ל התקצרות כלי דם ופצעי לחץ לשוכבים לאורך זמן.

Talalay Latex

לטקס המופק ישירות מעץ הגומי. בדומה לויסקו ג'ל – גם הוא מיישם את האפקט של התיישרות של מזרני לטקס, בהתאם לצורת השכיבה של האדם שעליו, ובנוסף הוא ידוע כחומר אוורירי המסוגל ליצור תחושה זו לכל שוכב על המזרון, ללא תחושת הזעה או דוחק כתוצאה ממנו. מזרונים שעשויים מחומר זה מעולים במיוחד לסובלים מבעיות נשימה בשל הכוח שלהם לדחות לחות.

סוגי המזרונים בהתאם לפירמות

ברור, אפוא, כי שתי הפירמות המובילות בשוק הארצישראלי למזרנים הן "עמינח" ו- "סימונס". מתוך פירמות אלו יצאו עשרות סדרות מזרונים כמו מזרני לטקס שחולקו לדגמים שונים. חלק מהסדרות משמשות בתי חולים ומוסדות רפואיים פרטיים, וחלקן משרתות את הלקוח הסופי הביתי: כזוג או כיחיד, תלוי ברוחבו של המזרון.

מזרני ויסקו וויסקו זוגיים

מזרני ויסקו יחיד הם מזרנים תוצרת עמינח אשר מיועדים לבתי חולים ומוסדות רפואיים. ההרכב שלהם מאפשר דחיית בקטריות, ומניעת פטרת בגוף השוכב. הבד חסין נוזלים וחסין אש: עשוי פוליפלקס. ניתן למצוא מזרנים מסוג זה גם בגרסא זוגית המיועדים לבתים פרטיים למיטות זוגיות או מיטות וחצי.

מזרוני לטקס סימונס

מזרונים אשר שמם נגזר משמות של אופרות ויצירות קלאסיות: לה טרוויאטה, ריגולטו, פידליו, וכד'. המזרונים מתאפיינים במיטב מנגנוני הנוחות: ERC, Cool Comfort, Micro Soft וביוטירסט. בחלק מהמזרנים ניתן למצוא לטקס מסוג Talalay Latex: ליתר דיוק – בדגמים "פידליו", "לה טרוויאטה". בסך הכל, אלו הם מזרנים בעלי בטנה עבה, ויציבות מרבית.

מזרני קינג קויל

מזרני לטקס של ענקית המזרנים הנודעת עמינח. בחלק מהמקרים – הם קרואים על שמות של בתי מלון ידועים בארץ (דגם "יערות הכרמל" או "בראשית" מתייחס לשיתוף הפעולה בין סימונס למלונות הללו: היא פיתחה עבורם במיוחד דגמים אלה) וחלק קרואים על שם החומר ממנו הם עשויים או תכונה המאפיינת אותם: "רילקס" – מזרון הקפיצים הנודע שמפריד בין צד שמאל לצד ימין אצל בני זוג, או "אקסקלוסיב דיזיין" על שם העיצוב המיוחד הכולל בטנה דקה למזרון.

כיצד מומלץ לרכוש מזרון לטקס?

חשוב להצטייד בשני סוגי נתונים: המשקל שלכם, כלקוחות המזרון, וכמובן – מידות קרש המיטה שלכם: אורך ורוחב. מזרני לטקס מתאימים ללקוחות לפי משקלם, בהתאם לדרגת המזרון: ככל שהיא גבוהה יותר היא מתאימה לטווח משקלים גבוה יותר. בנוסף – יש להתאים זאת על פי קרש המיטה. אם לא מצאתם את מידותיו המדויקות  של מזרוני לטקס– רכשו מזרון גדול יותר, אבל שהכי קרוב למידות המקוריות. רכישת מזרון קטן יותר תשאיר על הקרש חלקים חשופים שאתם עלולים להיתקל בהם בשנתכם, ולכן לא מומלץ לרכוש אותם. חשוב לרכוש את מזרוני לטקס המגיעים מחברות ידועות במחסני מזרונים, המשווקים של המזרונים הידועים בשוק.

לחצו כאן לקרוא עוד על מזרון לטקס לשינה בריאה